• Ново
Taykoo Шминка на Лицето Concealer, 15g Долготрајни Целосна Покриеност Лице Фондацијата За Жени & Девојки
zoom_in

Taykoo Шминка на Лицето Concealer, 15g Долготрајни Целосна Покриеност Лице Фондацијата За Жени & Девојки

DEN 2044.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тоа може да се поправи и совршен несовршености на кожата, како на нерамна тонот на кожата и под очи кругови.Овозможува лесна маскирна во мазна завршница.Свилен емулзија лебди над површината на кожата, за уште природен изглед-веднаш и ден по ден.Дури и тонот на кожата и blurs појавата на темни кругови и други помалку од совршен области.Содржи растителни екстракти за поцврста и поздрав изглед на кожата.Најдете вашиот сенка : Достапна во повеќе нијанси така може да го најде вистинскиот натпревар за вашата кожа на ѕвонење.

Избор на купувачот..