• Ново
RedyRun Faux Кожа Случај за Samsung Галакси S21 Покрие | Вграден Магнетен Folio Holster | Флип Пати Книга Застане | Хибрид TPU Тенок Одговара | RFID Sideway Карта Носителот | Екранот од Камера
zoom_in

RedyRun Faux Кожа Случај за Samsung Галакси S21 Покрие | Вграден Магнетен Folio Holster | Флип Пати Книга Застане | Хибрид TPU Тенок

DEN 335.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

????Redy Run Флип Кожа Случај : Компатибилни модел-само со Samsung Galaxy S21 6.2 инчен,2021 објавени.(Галакси S21 Серијата има три димензии) ве Молиме бидете сигурни да проверите со вашиот модел на телефон големина. ????Држачот на Дизајн : хоризонтална картичка може да се одржи 1 картичка без никакви борби.И да се обезбеди картичка со RFID Блокирање од суштинско значење за кредитни картички, лиценца или лична карта.Тоа може да го блокира RFID сигнали и да се заштити вашата картичка од неовластена скенери. ????Магнетни Folio Книга Функција : вграден-во магнетно затворање обезбедува предниот дел на случајот не се отвори и го заштитува вашиот телефон од намалувањето случајно.Безбедност и удобен. ????Прецизни Cutouts/Стојат Карактеристики : Внатрешни работи, Флексибилна и мека TPU заштитни случај со прецизно сечење и копчиња обезбедува лесен пристап до сите функции и одговара на вашиот телефон совршено.Потпирачот функција е укината и прилагодливи,погодно за филм-се гледа или видео-разговор. ????Доживотна Гаранција : Со цел да се води поголема клиент искуство, Ние и ветуваме на БЕЗУСЛОВНО НАПЛАТА или ЗАМЕНА ако било проблеми со квалитетот,можете да контактирате со нас слободно и да добиете нова замена бесплатно или со наплата. ????Нашата Кожа Случај за Samsung Галакси S21 ново објавени од страна на Redy Run ќе направи впечаток.✅Galaxy S21 случај е направен од полиуретан кожа,хибридни премиум СТП кожа и микрофибер засилен faux кожа со исклучителна крои,прецизни дупка позиција и елегантен изглед.Флип случај дизајн и мека TPU внатрешна случај целосно да се заштити телефонот од гребнатини, капки,екран заштита и камера заштита.????Производ Висока Светла : ✅ Хоризонтална картичка има една често кредитна картичка ✅ Хибрид TPU Браник 360° со Полно Тело, Заштитна✅ Изградена-во Магнетски Затворач folio книга безбеден и удобен✅ RFID Блокирање Техника,Потпирач Функција и Флип Пати Функција????Ве молиме имајте на ум : ✅ вграден магнетен тока сила дизајн е развиено, без да влијаат на внатрешни перформанси на телефонот на сите.✅ Траен и Одржлив користи, овој производ е мешана кожа TPU holster.Ако не сакате да го користите кредитна картичка, Флип виткање и да Застане функција, можете рачно да се размонтираат TPU внатрешна случај да се користи и да продолжи да го заштитите вашиот телефон како мобилен телефон случај. ✅ Бидејќи TPU внатрешна случај е во комбинација со кожа, не може да биде остаток лепак држејќи се до надворешниот слој на TPU внатрешна случај, по рачно расклопување, па ќе треба рачно да се справи со неа. (TPU случај, по демонтажа може да се мијат со вода)]✅ Двојно проверете го вашиот мобилен телефон големина.????Она што е во КУТИЈАТА : ✅ 1 X Redy Run Кожа Случај Компатибилен со Samsung Galaxy S21 5 G, 6.2 инчен, 2021 ослободени????Ви благодариме за разгледување на Redy Run Мобилен Телефон Случај!.

Избор на купувачот..