• Ново
Мобилен Телефон Случај Одлично за Huawei Чест Игра 9A Litchi Текстура Хоризонтална Флип Заштитни Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричник(Црн) (Боја : Црна)
zoom_in

Мобилен Телефон Случај Одлично за Huawei Чест Игра 9A Litchi Текстура Хоризонтална Флип Заштитни Случај со Носителот & Картичка Слотови

DEN 256.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Браник Капак.Тешко Случаи.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Случај. 100% Висок Квалитет и Добра Цена Телефон задниот Поклопец Добра Performace Правилна инсталација е важно за успешна употреба.Ве молиме слободно контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања.1.Едноставно, удобно, лесно да се носат. 2.Тоа соодветно ги штити уреди од нормалните гребнатини, нечистотија, солза и носат. 3.Носителот дизајн го прави хоризонтални гледање повеќе погодно. 4.Функционална носителот,фото рамка,картичка отвори паричник, лесен за употреба. 5.Направени од високо квалитетен СТП + TPU, носат-отпорни, и издржливи. 6.Пристап до сите порти и копчиња лесно, без отстранување на случај.

Избор на купувачот..