• Ново
Снег Боја на Кожа Паричникот Случај за Huawei Колега 10 Премиум СТП Кожа Folio прекривачот со Потпирач и Кредитна Слотови за Huawei Mate10 - COKT010695 Браун
zoom_in

Снег Боја на Кожа Паричникот Случај за Huawei Колега 10 Премиум СТП Кожа Folio прекривачот со Потпирач и Кредитна Слотови за Huawei

DEN 907.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Стилски СТП кожен паричник случај направени за Huawei Колега 10. ПАРИЧНИКОТ СЛУЧАЈ карактеристики 3 картичка слотови плус пари преграда под, комбинира вашиот паричник и телефонот во еден случај корисна единица.МАГНЕТНА БРАВА чува сите ваши вредности во место, уредно и безбедно, заштита против прашина, нечистотија, и гребнатини.Премиум кожа материјал : кожа случај е целосно рачно изработени на елегантен, елегантни СТП Кожа.Во внатрешноста на случај е направен од Мек TPU материјал.Секој случај е уникатен, се одразува нашата потрага по совршенството во форма, детали и производството.Тие изгледаат стилски и се чувствуваат природата и мека.Она што Ќе Добиете за : 1 X Snow Боја паричникот кожа телефон случај/маска, 30-ден без мака замена или гаранција за враќање на парите и 1804-месеци гаранција.

Избор на купувачот..