• Ново
Мобилен Телефон Случај за iPhone X,СТП Кожа Едноставен Случај, Врежана Ратан Дизајн Потпирачот Функција Картичка Слотови Носителот Тенок Флип Случај Маска, 360° Зашти?
zoom_in

Мобилен Телефон Случај за iPhone X,СТП Кожа Едноставен Случај, Врежана Ратан Дизајн Потпирачот Функција Картичка Слотови Носителот

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[Компатибилни модели] Apple i Phone X , со цел да уживаат во задоволителна шопинг , ве молиме проверете модел повторно пред да нарачате. [Напредни Материјал] надворешноста користи високо-квалитетни СТП материјал, внатрешни работи материјал на случај е направен од високо-одделение TPU материјал, и елегантен изглед и мека внатрешни работи обезбедуваат одлична заштита за секојдневна употреба. [Паричникот функција] Тенок паричник со страна џеб за чување на пари и неговото место да се одржи вашите кредитни картички,покрај тоа, со еден види-преку држачот за вашата омилена фотографија. [Stent дизајн] има двојно преклопување линии за поддршка на мобилен телефон.Ова е корисно за читање, гледање филмови, играте игри, прелистувате на интернет. [Заштита] заштитува вашиот телефон од гребење и нечистотија, што го прави совршен за активности на отворено и патување.Технички Детали : 1.Висок квалитет на СТП кожата ултра-тенок, мала тежина, издржливост, шок апсорпција, многу пријатно чувство, од гребнатини, удари, прашина, отпечатоци од прсти и други секојдневни повреди, да се обезбеди одлична заштита за вашиот телефон.2.Вграден картичка слот за лесно складирање на лична карта, кредитни картички и готовина.3.Мерка сите дупки внимателно, совршено погодни за паметни телефони, Лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да често го отстраните од телефонот од телефонот случај.4.Сеопфатна заштита за да се спречи случајно пад на мобилен телефон.Пакет : *1 X Phone случај *1 X Перо pen The продавачот ветувања : Сите производи се во согласност со концептот на клиентите прво, постојат строги обезбедување на квалитет, верувај ми, веруваме дека вашиот избор, ве молиме слободно да комуницираат,да ги Добредојдени да ги споделат вашата шопинг преглед.

Избор на купувачот..