• Ново
HualuBro Sony Xperia 1 II Случај, Премија СТП Кожа Магнетни Shockproof Книга Паричникот Folio Флип Случај Покрие со Картичка Слотот за Држачот за Sony Xperia 1 II Телефон Случај (Зелен)
zoom_in

HualuBro Sony Xperia 1 II Случај, Премија СТП Кожа Магнетни Shockproof Книга Паричникот Folio Флип Случај Покрие со Картичка Слотот

DEN 165.12

Износ
check Во форма достапна за нарачката

КОМПАТИБИЛНОСТ : флип кожен паричник телефон случај е дизајниран специјално за Sony Xperia 1 II (6.5 Инчи) 2020 паметен телефон само. ***** НЕ одговара за Sony Xperia 1 2019 паметен телефон ***** проверете дали вашиот мобилен телефон модел пред да го купат.СТИЛСКИ И ИЗДРЖЛИВ : Sony Xperia 1 II паричникот случај е рачно изработени со висок квалитет трајни премиум синтетички кожа и внатрешниот TPU случај.Убаво стокмено во класичен низок профил дизајн.Мека СТП материјал носи многу удобно допир се чувствуваат.РАЦЕТЕ СЛОБОДНИ ПОТПИРАЧОТ : Ова Sony Xperia 1 II флип случај има прилагодливи стојат функција која ќе ви донесе повеќе погодност за hands-free гледа филм, видео разговор и лице-в-лице chating со мулти-агли на гледање.КАРТИЧКИ НОСИТЕЛОТ : Sony Xperia 1 II кожа случај карактеристики 3 складирање картичка слотови и несакани џеб за вашите пари, кредитни картички, лична карта, возачка дозвола, приходи и други картички без да се земе вашиот паричник со вас.Магнетното затворање ажурирајте го вашиот телефон и картички внатре безбедно.Флип телефон случај ќе го направат вашиот живот повеќе едноставен и лесен.СИТЕ ОКОЛУ ЗАШТИТА : Обезбеди одлична полно тело, shockproof заштита од гребнатини, scuffs и други оштетувања.Прецизно отсекување на испис дизајн овозможува лесно и целосен пристап до звучници, полнење пристаништа, аудио портови и копчиња.Hualu Bro Премиум СТП Кожа Магнетни Shockproof Книга Паричникот Folio Флип Случај Покрие со Картичка во Држачот и Потпирач за Sony Xperia 1 II Телефон Case The Hualu Bro Sony Xperia 1 II Случај е комбинација на паричник, кредитна картичка во држачот и стенд-view функција заедно во еден за носење.Тоа обезбедува назад и пред shockproof заштита и погоден за секојдневниот живот и бизнис патување.Компатибилност : На flipcase е само компатибилни со Sony Xperia 1 II (6.5 Инчи) Smartphone ALL ОКОЛУ PRPTECTIONThe Sony Xperia 1 II флип случај овозможува оптимално shockproof заштита од секојдневниот удари, удари, капки, чипс, нечистотија, гребнатини и знаци и гарантира дека вашиот уред останува заштитена, безбедна и заштитена во сите времиња.Hands-Free Stand Adjustable стојат функција ќе ви донесе повеќе погодност за hands-free филм-фотографирање, видео-разговор и лице-в-лице chating со мулти-агли на гледање.ПРЕЦИЗНИ ГЕЛ НОСИТЕЛОТ CUTOUTSA мека и еластична TPU силиконски гел случај е вградена право во кожа случај да држете го вашиот уред во место додека кредитирање екстра заштита од гребнатини и scuffs за страни на вашиот телефон.Можете да пристапите до сите достапни функции на вашиот паметен телефон лесно, без да се земе телефонот надвор од случајот.УДОБЕН И да се ПОЕДНОСТАВИ ВАШИОТ LIFEOur Sony Xperia 1 II кожа случај може да се задржи до 3 кредитни и дебитни картички и некои пари заедно со вашиот мобилен телефон.Лесно се носат сите ваши дневни essentials во домот кожа случај.НАПРАВЕНИ ОД ВРВОТ ОДДЕЛЕНИЕ MATERIALSThe Sony Xperia 1 II паричникот случај е направен од високо квалитетни трајни faux кожа материјал.Тоа карактеристики шок апсорпција способност која им помага на вашиот телефон преживее паѓа.

Избор на купувачот..