• Ново
YANGJIE Мобилни Случаи Голема Зголеми Врежана Хоризонтална Флип СТП Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричникот за Xiaomi Redmi K20 / K20 Про(Злато) (Боја : Кафена)
zoom_in

YANGJIE Мобилни Случаи Голема Зголеми Врежана Хоризонтална Флип СТП Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричникот за Xiaomi

DEN 640.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Мека Случај.Кожа Случај.Оклоп случај.Scratchproof Заштитни Случај.Мобилен Телефон Случаи. 100% Висок Qulity и Добра performace Moblie телефон Случај.1. Направени на квалитетот СТП кожа и TPU материјал, може да се работи за долго време. 2. Тоа соодветно ги штити уреди од нормалните гребнатини, нечистотија, солза и носат. 3. Носителот дизајн го прави хоризонтални гледање повеќе погодно. 4. Со картичката слотови и паричник, практични и функционални. 5. Пристап до сите порти и копчиња лесно, без отстранување на случај. 6. Роуз врежана дизајн, едноставни и стилски.

Избор на купувачот..