• Ново
Јога Мат Складирање Рек Природата Дрво Кат Јога Мат Носителот, Правоаголник Јога Мат Рек Стои со Хардвер Монтажа, Мултифункционални Јога Мат Багажник
zoom_in

Јога Мат Складирање Рек Природата Дрво Кат Јога Мат Носителот, Правоаголник Јога Мат Рек Стои со Хардвер Монтажа, Мултифункционални

DEN 597.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Кат Дрво Рек】 : употреба на високо-квалитетно дрво,силна стабилност и висока товарот капацитет. 【Самостојна Стојат】 : Зачувајте ги вашите скапоцени подот простор во вашиот мал дом салата подесување или јога студио.чувајте ги вашите пилатес & јога душеци, салата душеци и повеќе уредни. 【Брзо и Лесно Користење】 : Лесно да се инсталира и чисти, Поставени вертикално на теренот.ова мора да се има гаража салата опрема доаѓа со монтажа хардвер.,. 【Мулти-Цел】 : Чувајте ги вашите јога душеци, тренингот мат, пена, ролки, коленото поддршка мат организира со нашиот кат управување со леснотија.Идеален за станови, condos, dorm соби, гаража салата, тренингот соба и повеќе. 【Услуга за Нега на】 : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем во врска со вашата нарачка, посакуваме да имате пријатен ден!.Опис Оваа јога мат носителот ви нуди ефикасен начин да ги зачувате вашите вежби и јога мат, пена, ролки, тренингот бендови и повеќе на дофат на вашите прсти.Спецификации Материјали : Дрво Големина : 28×45×34cm/11×17.7×13.4 инчен, Продавница 12 Јога Душеци Погоден за : Фитнес Класа, Домашна , Фитнес , Студио, тренингот соба, канцеларија, гаража, итн.Карактеристики - да се зачува Простор : На јога мат складирање управување не го земе подот и да се избегне нередот, поставени на ѕидот не само што заштедува простор, но, исто така, може да се користи како ѕид декорација, тоа јасно покажува вашата јога мат или пена вратило. - Склопот на Подарок : Надарени на вашето семејство и пријатели кои сакаат фитнес, тоа може да им помогне да ги чувате своите фитнес предмети, што е несомнено една практична и креативна подарок за Божиќ, роденден или свадба.Пакетот вклучува: 1 X јога мат rack(не вклучувајќи јога мат) Совети : - Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики - ве Молиме оставете 1-2 см разлики поради прирачник за мерење.

Избор на купувачот..