• Ново
6.2055.0 Филтер За Воздух Kaeser Воздушниот Компресор Замена На Филтер За Воздух Замена На Резервни Делови
zoom_in

6.2055.0 Филтер За Воздух Kaeser Воздушниот Компресор Замена На Филтер За Воздух Замена На Резервни Делови

DEN 720.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

6.2055.0 Филтер за Воздух Kaeser Воздушниот Компресор Замена на Филтер за Воздух Замена на Резервни Делови за Сите На Филтер Елементи Не Се Оригиналната Опрема на Производителот на Производот И Дел броеви За повикување Само,Филтерот Елемент во Согласност Со Стандардот Спецификации На Оригинална Опрема на Производителот на Производот Модел:6.2055.0 Пакување : 1 BUC Спецификација Висина : 7.13" надворешен Дијаметар : 4.84" Внатрешен Дијаметар : 2.99"/2.99" Горенаведените Мерки Не Се 100% Точни И Постои Одредена Грешка,Не Влијае Инсталација И Употреба.

Избор на купувачот..