• Ново
AMBF WS50S7EX5T-15 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 50 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 30 Инчен Должина, Полипропилен Јадро, 226/Затворен Крајот Капи Тефлон О-Прс?
zoom_in

AMBF WS50S7EX5T-15 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 50 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 30 Инчен Должина, Полипропилен

DEN 5533.68

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.

Избор на купувачот..