• Ново
AMBF WE15S56X7B-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиумите 15 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 20 Инчи Должина, 316 СВ Јадро, 226/Пролет Крајот Капи Buna О-Прстен/Заптивка (Паке?
zoom_in

AMBF WE15S56X7B-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиумите 15 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 20 Инчи Должина, 316 СВ

DEN 8204.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.

Избор на купувачот..