• Ново
AMBF WE20S1TX9V-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Инчен Должина, Конзервирани Челик Јадрото, Двојно Отворен крај Заптивка Viton ?
zoom_in

AMBF WE20S1TX9V-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Инчен Должина, Конзервирани

DEN 6732.48

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Полипропилен Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Рејтинг : 20 Micron.End Cap & Заптивка : Двоен отворен крај Заптивка Viton О-Прстен/Заптивка.Произведено во САД.

Избор на купувачот..