• Ново
PRM Течност Филтер Кесички (Пакување од 25 Кеси), 2 Големина, 25 Micron, Полиестер Чувствував со Полипропилен Прстен
zoom_in

PRM Течност Филтер Кесички (Пакување од 25 Кеси), 2 Големина, 25 Micron, Полиестер Чувствував со Полипропилен Прстен

DEN 1507.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Индустрија со Големина # 2; 7-1/16" дијаметар x 32" должина.Материјал : Полиестер Чувствува Торба, Полипропилен Прстен. 4.4 квадратни метри на површина.Max.Температура : 300 F. Пораби Споеви со користење 5 линија систем.PRM ТЕЧНОСТ ФИЛТЕР КЕСИЧКИ; # 2 ГОЛЕМИНА; 25 MICRON; ПОЛИЕСТЕР ЧУВСТВУВАВ СО ПОЛИПРОПИЛЕН ПРСТЕНИ.

Избор на купувачот..