• Ново
Motorola ML25254 DECT 6.0 Проширување Corded 2-line Бизнис Телефон со Caller ID & Секретарка, Црна Пакет со Blucoil 4 AAA Батерии, 10' Cat5e Кабел, и 5X Кабел Врски
zoom_in

Motorola ML25254 DECT 6.0 Проширување Corded 2-line Бизнис Телефон со Caller ID & Секретарка, Црна Пакет со Blucoil 4 AAA Батерии,

DEN 2014.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ЛЕСНО да се ИЗГРАДИ ТЕЛЕФОНСКИ СИСТЕМ - Motorola го прави полесно за вас да се постави на деловни телефонски систем со ML25254. Вие само треба да поврзете на оваа базна станица во RJ11 C (1-линија) или RJ14 C (2-line) модуларен телефонски приклучоци, тогаш безжично да се додаде до десет ML25055 cordless мобилни телефони или ML25260 corded speakerphones (не се вклучени).НИКОГАШ не ги ПРОПУШТАЈТЕ БИЗНИС ПОВИК - вграден Дигитален Рецепционер правци повиците до правилната екстензија единица кога сте недостапни да ги собереш ML25254. Тоа, исто така, има Дигитален Систем за Одговарање со до 60 минути време на снимање.ЕКРАН на ВАШИТЕ ПОВИЦИ - Веднаш се види кој е повикувајќи вашата линија пред да одговорите на повикот.ML25260 поддржува Повикот на Чекање Caller ID* функции. *ИМАЈТЕ на ум : Вие мора да се претплатите прво да се на вашиот Мрежен Оператор за Повик на Чекање CID услуги да ги користат овие услуги.ПРАВИ ТЕЛЕКОНФЕРЕНЦИЈА ПОЛЕСНО - ML25254 поддржува 3-начин и 4-начин конференција повици.Можете исто така да се направи спогодба повици и страница на која било од спарени cordless мобилни телефони.Вклучување на Линија за Приватност Систем ако не сакате eavesdroppers на вашиот активен повик.ВКЛУЧУВА - Motorola ML25254 DECT 6.0 Проширување Corded 2-line Бизнис Телефон со Caller ID AC Адаптер; Телефонски Кабли. 4-Пакет на Blucoil 1.5 V Батерии AAA Алкална.Blucoil 10-Метарски UTP Cat5e Кабел со RJ45 Конектори - 24 AWG Жица од Бакар. 5-Пакет на Blucoil Обновливи Велкро Кабел Врски.Motorola ML25254 2-Линија Corded База Station The Motorola ML25254 Базна Станица карактеристики 2 дојдовни багажникот линиите што се користи за мешање-слободен DECT 6.0 технологија.Можете да го спарите до 10 додаток екстензии со оваа база на телефонот.Тој е опремен со полн-дуплекс база на звучникот за hands-free јавувате.ML2526 е Дигитален Одговарање на Системот нуди и 60 минути од времето за снимање.Никогаш не ги пропуштајте важен јавите повторно!Нека ML25254 е вграден Дигитален Рецепционер пат на дојдовен повик до правилната екстензија на телефонот.Можете дури и да видите дали некој колега во моментов е на телефон со Линија Статус Индикаторот или кој е повикувајќи вашата линија со Caller ID екранот.* *ИМАЈТЕ на ум : Вие ќе треба да се претплатите прво да се на вашиот Мрежен Оператор за Повик на Чекање CID услугата пред да можете да ги користите овие карактеристики.КАРАКТЕРИСТИКИ : Нема.на Линии : 2 Frequency : DECT 6.0 да се Прошири : До 10 Device Headset Џек : 2,5 mm Телефон Headset Functions : 3-начин и 4-начин Повик Конференции, Спогодба Повик, Сите Станица paging (пејџер), Повик на Чекање, Не се Наруши, 99 Именик Именик, Компатибилност со апаратче за Слушање, говорна пошта*, Повик на Чекање Caller ID*Извор на Енергија : Адаптер или 5 AAA Батерии (за Итни Резерви), исто Така Доаѓа Со : Blucoil 10-FT 1 Gbps Cat5e Cable The Blucoil Cat5e Кабел ефикасно пренос на сигнали од мрежен рутер на вашиот телефон или телевизија тјунер.На ANSI/TVI-568-В. 2 стандард кабел карактеристики не-корозивен Micron Злато Позлатен RJ45 конектори и AWG 24 Колосек.Тој нуди помалку електрична отпорност во споредба со други производи.На Cat5e го намалува износот на crosstalk и поддржува голем мрежи се извршува на 1 gigabyte во секунда.Blucoil е Cat5e има УЛ наведени сертификација, кој гарантира тоа е издржливи и безбедни за употреба.Добиете овој пакет денес и да се добие 5-Пакет на Blucoil Обновливи Велкро Кабел Врски плус 4 AAA Батерии!.

Избор на купувачот..