• Ново
Купи-Обред X-ТРА Топла Фен, 980 Вати Фен за Салони и Стилисти, Тајмер и 4 Поставување Контрола на Температурата, крупните Худ и Целосно Прилагодлив Худ Рака, ХЛ-1500 за Са?
zoom_in

Купи-Обред X-ТРА Топла Фен, 980 Вати Фен за Салони и Стилисти, Тајмер и 4 Поставување Контрола на Температурата, крупните Худ и Целосно

DEN 6696.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

980 Вати Екстра Топла Фен - УЛ и АДС Одобрени.Произведени во САД.Тајмерот и 4 Температура Поставувања на Фен.Екстра Големи Аспиратор со Целосно Прилагодливи Рака.Спецификации Вклучуваат : Црна Кутија Димензии : Ширина : 12.25", Висина : 23.75", Длабочина : 6.5" Фен Худ Внатре Дијаметар : 12.5" Фен Худ Рака Опсег : 2.25" (Најниска) до 11" (Највисок) Тежина : 28 Кг.Воздухот Брзина : 375 / 400 CFM BTU / Час = 3334 120 VAC, 60 Циклус, 8.0 Засилувачи.X-ТРА Топла Фен е Произведен во САД и доаѓа со 3 годишна гаранција на моторот.Овој професионален салон фен за коса е 980 watts и тоа е исклучително моќен и топло.Тоа е заврши со тајмер и контрола на температурата со 4 поставки.На фен Худ е Екстра Големи и Хаубата Арм е целосно прилагодливи за да ги собере сите на вашите клиенти.Тоа е и УЛ и АДС одобрени како тоа се прави во САД.Термостат Прилагодувања : Ниско - 85 до 90 степени, Среден - 98 110 степени & Перм 140 степени плус.Номинална на 9.7 Засилувачи.Спецификации Вклучуваат : Црна Кутија Димензии : Ширина : 12.25", Висина : 23.75", Длабочина : 6.5" Фен Худ Внатре Дијаметар : 12.5" Фен Худ Рака Опсег : 2.25" (Најниска) до 11" (Највисок) Тежина : 28 Кг.Воздухот Брзина : 375 / 400 CFM BTU / Час = 3334 120 VAC, 60 Циклус, 8.0 Засилувачи.

Избор на купувачот..