• Ново
1 Парови Mink Трепките без Суровост рачно изработени Природни Долго Лажни Трепки Меки Мека Лажни Lash Продолжување Шминка,36A,удари со камшик
zoom_in

1 Парови Mink Трепките без Суровост рачно изработени Природни Долго Лажни Трепки Меки Мека Лажни Lash Продолжување Шминка,36A,удари

DEN 464.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Природен Изглед Трепките : Овие трепки се направени од најдобрите увезени влакно,мека како вистински трепките, исклучително удобно да се користи.овие лажни трепки се меки и удобни за носење, и ултра тенки влакна трепките може да ви даде природни и убав изглед.Не грижете се, од која трепките ќе падне.Повод : Нашата лажни трепките се многу погодни за лица или професионална примена како свадба настан,слика пукаат,ноќта, секојдневно денот го Користите, забава, итн.Обновливи и контакт леќи пријателски.Подобрат Вашите Очи : се Стави на овие тенки и долги лажни трепки и вашите очи ќе изгледаат поголеми, посветла и повеќе атрактивни, ќе изгледаат природно згодна и убава.Висок Квалитет : Додадете должина, обем и дефиниција за вашиот изглед.Лесен и удобен за носење.Нашите lash постава ги вклучува трепките за секој поглед и прилика!Повеќе мора да има стилови ќе им даде на вашите очи сите надвор глам.Најдобри Специјален Подарок : Нашите најнови faux трепките комплет доаѓа во убаво дизајниран пакет на услуги, што може да биде значајно подарок за мајка ми, баба, сопруга, ќерка, сестра, девојка.Лажни Трепки Вид : Лента Lashes False Eyelash Материјал : Other False Eyelashe Должина : 1cm-1.5 cm False Трепките Бенд : Пластични Памук Band False Eyelashe Type : Full Лента Lashes False Трепките Стил : Природни Long Manufacturing Процес : Рака Made Quantity : 1 box Item Тип : Лажни Eyelash Size : 13mm Feature 1 : Дебела ,Кревката,Меки ,Dramtic Feature 2 : Трепки Продолжетоци Tools Material : Мека Mink Hair Feature 3 : Лажни Трепки Повеќе стилови на Трепките Карактеристики : - Супериорен квалитет и high-end трепките, направена од ултра-лесни синтетички влакна, со цврсти и издржливи. - Еднократно, лесен за употреба и да ги отстраните. - Природата и убаваСо само правото должина и ширина, трепките изгледа нежно и природно, живописни и сјајна. - Надградба на eyelash дизајн ceaselessly, нека лице кое секој сака сад може да се најдат на дизајн што тој сака, дизајн разновидност.Како да се use How да се Применуваат : 1.Отстрани лажни трепки, и трим тоа да се вклопи во вашиот око должина. 2.Користете ги двете раце за смирено да ја прилагодите јачината на лажни трепки за да одговара на вашите очи крива. 3.Додадете лепак заедно со лажни трепки корен со памук. 4.Држете трепките на коренот на вашиот природен трепките со притисок. 5.Затворете ги очите како што е соодветно и да се обезбеди соодветна одговара со трепкање.

Избор на купувачот..