• Ново
EuisdanAA M6 x 30мм Машини Рамо Замав Кревање Око Гром 304 од не ' Рѓосувачки Челик 5pcs(Perno de ojo де elevación del columpio del hombro де ла maquinaria де M6 x 30 mm Acero inoxidable 304 5 piezas
zoom_in

EuisdanAA M6 x 30мм Машини Рамо Замав Кревање Око Гром 304 од не ' Рѓосувачки Челик 5pcs(Perno de ojo де elevación del columpio del

DEN 242.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Димензија : M6x 30мм; Око Центар До Дното Должина : 30мм / 1.18"; Око Внатре Кол : 5.2 mm / 0.2".ОКО ГРОМ.Исто така познат како риба око болт, е завртка со јамка на едниот крај и теми на другиот крај.МАТЕРИЈАЛ.Кован од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, со голема јакост, брзо и издржливи.АПЛИКАЦИЈА.Тоа е генерално се широко се користи во гасоводот портата вентили, конструкција на челични цевки сврзувачки елементи, прстен ореви, итн.Таа е идеална за одржување додаток за овие компоненти.(SOLICITUD.Generalmente se сад ampliamente en válvulas де compuerta де tuberías, sujetadores де tuberías де acero став construcción, tuercas anulares, итн.Es un accesorio де mantenimiento идеален став estos componentes.ПРЕДНОСТ.Окото дупка на гром главата е формирана со механички или печат еднаш, и структурна сила е висока.(VENTAJA.Ел orificio del ojo де ла cabeza del perno se форма mecánicamente о mediante estampado una vez, y la resistencia estructural es алта.

Избор на купувачот..