• Ново
Деца Бебе Девојка Џемпер Сечење На Врвот Поврзана Јакна Долг Ракав Износени Едно Копче Симпатична Outwear Деца Падне Стегање Покритие
zoom_in

Деца Бебе Девојка Џемпер Сечење На Врвот Поврзана Јакна Долг Ракав Износени Едно Копче Симпатична Outwear Деца Падне Стегање Покритие

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Материјал : Деца девојка shrugs е направен од висок квалитет на сплетам ткаенина, дише и удобен за носење, кожата-friendly и мека.Дизајн : Долги ракави, околу врат, копче за затворање, исечете врвот, да ги задржи вашето бебе девојки топло и додадете симпатична декорација за било облека со нашите симпатична bolero стегање.Големина : 5 достапни големина опции, 1-2t, 2-3t, 3-4t, 4-5t, 5-6t.Ве молиме погледнете го големина на табелата внимателно пред да го купи објектот.Повод : Совршен за секојдневниот живот, слободното време се носат, photoshoot, шопинг, семејни дружења, одмор, затворен и отворен активности, или вечер носат итн.Погоден за на есен и пролет.Подарок : Прекрасна бебе девојки cardigans џемпери, се погодни за роденден, фестивал или било кој друг ден, како подарок за малите девојчиња, тие мора да бидат многу среќни.Тоа може да се совпадне со Т-маица или фустан, ќе биде супер симпатична.Големина на Табелата : (cm/инчен) Големина Должина Биста Ракав Препорачува Висина Препорачува Возраст 90 20/7.87 58/22.83 30/11.81 80-90cm 1-2 Години 100 22/8.66 62/24.41 34/13.39 90-100cm 2-3 Години 110 24/9.45 66/25.98 37/14.57 100-110cm 3-4 Години 120 27/10.63 72/28.35 41/16.14 110-120cm 4-5 Години 130 29/11.42 78/30.71 43/16.93 120-130cm 5-6 Години Забелешка : 1. Сите димензии се мери со рака, може да има 2-3 cm отстапување; 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за разбирањето!Боја : Бела | Големина : 1-2 T Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Избор на купувачот..