• Ново
Maichis 12V RV USB Полнач, 5V 2.4 Брз Полнач Двојна USB Штекер, Ѕид USB Станица за Полнење со Зелен Индикатор за Светло и Капа, 12V/24V Автомобил Полнач за RV, Camper, Motorhome, Брод, и Повеќе
zoom_in

Maichis 12V RV USB Полнач, 5V 2.4 Брз Полнач Двојна USB Штекер, Ѕид USB Станица за Полнење со Зелен Индикатор за Светло и Капа, 12V/24V

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[✅Површината планината инсталација] Овој USB излез може да биде инсталиран на рамна површина.Нема потреба да се намали на голема дупка повеќе, само мал отвор за жица.Наменета за 10~30 V DC, тоа е идеален за RV, motorhome, брод, motorhome, автомобилската, морски, Јахта итн. [✅Двојна брзо полнење USB порти] Со 5 V 4.8 ЕДЕН излез (еден порт 2.4 НА 12 W), Maichis USB полнач е побрзо отколку конвенционалните полначи, погоден за сите USB уред, како i Phone XR/Xs/Max/X/8/7/Плус, i Pad Pro/Air 2/Мини, Галакси, LG, HTC и сл. [✅Уникатен дизајн] 360 степени ротациона ззп може да се заштити го полначот против прашина.Зелениот индикатор светлото ви помогне да се лоцира полначот повеќе лесно се во темница. [✅Лесно да се инсталира] Големина : 2-1/2" Должина x 1-3/8" Висина X 11/16 Дебелина.Лесно жици : црвена жица за да позитивниот (+), црна жица за да негативниот (-).Ѕид инсталација, оваа куќа може да се инсталира на било кое место што сакате. [✅Една Година Гаранција ГАРАНЦИЈА] ако постои било кој квалитет на проблемот на нашето полнач или не сте задоволни со нашата производ и услуга, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.Влезен напон : 10~30 V ВАШИНГТОН.Излез : 5 V QC4.8 A (еден порт 2.4 А, 12 W).Димензија : 2 1/2 L X 1 8/8 W X 11/16 H. Боја : црна.Со 2 USB порти.Зелена ноќ индикатор за светло.Компатибилен уред : речиси сите USB уред, како i Phone XR/Xs/Max/X/8/7/Плус, i Pad Pro/Air 2/Мини, Галакси, LG, HTC и сл.Жица USB полнач за да ја напојување : црвена жица за да позитивниот(+) и црна жица за да негативниот(-).Инсталирање со 2 навртки (вклучени).Зелениот индикатор светлото може да ви помогне да се лоцира USB излез лесно во темница.Прашина маска може да се заштити од прашина од одење во пристаништа.Влезен напон : 10~30 V DCOutput : 5 V QC4.8 A (еден порт 2.4 А, 12 W)Димензија : 2 1/2 L X 1 8/8 W X 11/16 HColor : black With 2 USB ports Green ноќ светлина indicator Compatible уред : речиси сите USB уред, како i Phone XR/Xs/Max/X/8/7/Плус, i Pad Pro/Air 2/Мини, Галакси, LG, HTC и сл.

Избор на купувачот..