• Ново
Kleinn Воздух Рогови Директно Одговара Воз Рог и Одборот Воздух Систем за ГМ 1500 Silverado и Сиера, GM1500-230
zoom_in

Kleinn Воздух Рогови Директно Одговара Воз Рог и Одборот Воздух Систем за ГМ 1500 Silverado и Сиера, GM1500-230

DEN 381.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Модел 230 Ѕверот Црна големо Влијание ABS Тројно Воз Рог - Произведува 154. 3 d B Експлозијата.Обичај во Прав Обложени Монтажа голема Заграда – Направени во САД!. 3 Литри Воздух Резервоарот со Cortec Внатрешни работи Анти-Корозија Слој Направен во САД!.Гуми Inflator со Воздух Црева, Далечински Брзо се Поврзете и Складирање Торба. 6350 RC Тешки-Должност Водоотпорен Воздушниот Компресор – 150 PSI / 100% Должност Циклус.Одговара тип : Возило се Специфични.На GM1500-230 Одборот Воздух Систем со Модел 230 Воз Рог е 100% Гром-На и карактеристики на тешки Klein водоотпорен воздушниот компресор со 3 литри воздух резервоарот монтиран на сопствени Направени во САД монтажа заградата.Користење на основните рака алатки, секој може да се инсталира свои одборот воздух систем – сите без дупчење една дупка!Вклучува брз поврзете гуми inflator со далечински планината и складирање торба.Се што е потребно доаѓа во една кутија за професионална & беспрекорна инсталација.Системот е способен за inflating големи гуми, дополнување воздушните и оперативни мали воздухот алатки.Тоа исто така може да се надгради со P/N 6885 Blast мајстор Плус Вентил Надградба да се направи рогови дури и ПОГЛАСНО!.

Избор на купувачот..