• Ново
Holstein Housewares - Не-Стап Panini Притиснете, Електрични Griddle за Toasting Сендвичи, и Разни Закуски, Црна/Нерѓосувачки Челик, (260 x 170mm)
zoom_in

Holstein Housewares - Не-Стап Panini Притиснете, Електрични Griddle за Toasting Сендвичи, и Разни Закуски, Црна/Нерѓосувачки Челик,

DEN 2349.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Бескрајни опции : Со готвење област 70 квадратен инч (260x170mm), нашите електрични griddle не само граница да paninis или сендвичи.Ова нека ви бидат креативни и да се скара/изгорат свежи бифтек, пилешко и повеќе.Лебдечки зглоб системот автоматски се прилагодува на променливите големини на состојки.Ова осигурува вашата храна ќе биде скара, seared или загреани правилно!.Оваа griddle е брз и лесен за употреба.Таму се подготвени да се готви светла за да покажува кога скара е топла и подготвен за употреба.Ова електрична griddle може да се направи одличен подарок и е совршена за dorm соби и сите големина кујни; со нерѓосувачки челик и црна боја тема може да се вклопи добро со било кујна украси.Да се избегне трошење на време за чистење и готвење без фрустрации со нашите non-stick обложени готвење површини.HOLSTEIN HOUSEWARES се стреми да го направи секој ден готвење и забавни лесно преку поедноставување живот во кујната.Ние се развие специјална мешавина на производи да се создаде безброј рецепти од здрави оброци за виновен задоволства фитинг многу начини на живот.ГАРАНЦИЈА : Holstein Housewares нуди 1-година ограничена гаранција за купување грижете се-слободни.Корисничко упатство е вклучена (и, исто така, достапни дигитално) со лесни инструкции за тоа како да се користи производот.

Избор на купувачот..