• Ново
CHLDDHC Куче Clippers Cordless Куче Чешлање Clippers Комплет Ниско ниво на Бучава Батерија Милениче Clippers за Кучиња и Мачки
zoom_in

CHLDDHC Куче Clippers Cordless Куче Чешлање Clippers Комплет Ниско ниво на Бучава Батерија Милениче Clippers за Кучиња и Мачки

DEN 1562.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Домашно милениче Clipper : R-агол машина главата 360 ° не му наштети на кожата нерѓосувачки челик сечилото длабоко бричење, анти-алергиски и побезбедно.Домашно милениче Clipper Професионални алатки : погоден за сите кучиња, мачки, зајаци и други губење на домашни миленици.Ултра-тивка дизајн : миленичиња ножици за кучиња со ниски вибрации, па домашни миленици, веќе не се плаши кога чешлање.прилагодлив : се Прилагоди во зависност од должината и густината на домашно милениче коса, со 4 чешли за 3/6/9/12mm, погоден за почетниците или професионална милениче groomers.Моќен мотор за 3,7 V, монтажни машина главата, надградба на керамички остар агол машина главата е остар, издржлив и не генерира топлина.Спецификации : Име : Пет Clipper Тело материјал : еколошки ABS Сечилото материјал : не ' рѓосувачки челик сечилото Оценет напон : 100-240 V (во светот) Номинална фрекфенција : 50 / 60 Hz Батерија : Голем капацитет на батеријата Номинална моќност : 3 W Полнење метод : USB полнење / директни полнење Граница чешел : 3мм 6mm 9mm 12mm Погоден за : домашни миленици, кучињата, зајаци и други домашни миленици Производ acessories : 1 * Host 1 * адаптер за Полнење 1 * Ограничување чешел * 4 1 * Чистење со четка 1 * Подмачкување на нафта 1 * полнење преку USB кабел.

Избор на купувачот..