• Ново
Ninepeak Поклопецот Над Еластичен, 5 Дворот (Сива.75 Инчи)
zoom_in

Ninepeak Поклопецот Над Еластичен, 5 Дворот (Сива.75 Инчи)

DEN 1586.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Нашиот бренд на Поклопецот Над Еластична лента е супер мек и еластичен.Заврши рабовите на ќебиња фрла јакни shrugs и други проекти со оваа мека гума за џвакање.Може да се поместуваат или се собраа за секој проект.Може да се користи за да се encase работ на споеви со преклопување заедно центарот indention.Машина перат и dryable.

Избор на купувачот..