• Ново
Esquirla Екранот Стојат Екранот Накит Кутија Пластика - Црна, како што е опишано
zoom_in

Esquirla Екранот Стојат Екранот Накит Кутија Пластика - Црна, како што е опишано

DEN 191.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Боја : како на сликата шоу. 100% сосема нов и висок квалитет на мирување.Совршен начин да се прикаже ѕвони на вашата контра блузи и витрини.Материјал : Пластика.Одлична изработка, лесно и полетување.Опис : - 100% сосема нов и висок квалитет на стенд - Совршен начин да се прикаже ѕвони на вашата контра блузи и витрини - Одлична изработка, лесно да и се земе off - Материјал : Пластика - Боја : како на сликата show Specification : - Големина(L x W x H) : Прибл. 2.4 x 1.6 x 1.2 см/ 0.94 x 0.63 x 0.47 inch Package Вклучува : 10 Парчиња Stands Note : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Избор на купувачот..