• Ново
Американската Ратан Агол Стои Екранот во Pecan Дамка
zoom_in

Американската Ратан Агол Стои Екранот во Pecan Дамка

DEN 1483.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ратан агол единица е изградена на најдобар квалитет ратан со кожа здрав и зезнав и залепени споеви.ГОЛЕМИНА : 20.50 W × 66.35 H × 15.00 Л. Оваа Ратан агол единица е изградена на најдобар квалитет ратан со кожа здрав и зезнав и залепени споеви, обезбедување траен рамка покриена со исклучување со нашиот врвен квалитет.

Избор на купувачот..