• Ново
H4213 Црна LCD екран на Допир Собранието LCD Дисплеј на Допир Digitizer Комплетна Замена за Sony Xperia XA2 Ултра(Без Рамка)
zoom_in

H4213 Црна LCD екран на Допир Собранието LCD Дисплеј на Допир Digitizer Комплетна Замена за Sony Xperia XA2 Ултра(Без Рамка)

DEN 788.88

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【 се обрне внимание ве Молиме 】Тоа е замена на дел за Sony Xperia XA2 Ултра.Ве молиме проверете дали овој модел е точен пред да купите. 【За производот】Ова е Собрание замена за Sony Xperia XA2 Ултра,вклучувајќи го и LCD, digitizer допир на екранот или пред стакло веќе спроведен со Рамка лепило(без Рамка). 【 Компатибилни модели 】Компатибилен со Sony Xperia XA2 Ултра H4213 H4233 H3213 H3223. 【 Одрекување 】Ние не сме одговорни за штета предизвикана во текот на процесот на инсталација.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 【 За по-продажбата на 】Ако има било какви не-човечки фактори проблеми со квалитетот, ве Молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Целосна LCD Дисплеј на Допир Екран.Сет на алатки.

Избор на купувачот..