• Ново
4pcs Жените Парфем Сет, Природно Благи Не‑иритирачки Долготрајни Парфем Eau De Parfum Спреј за Жени
zoom_in

4pcs Жените Парфем Сет, Природно Благи Не‑иритирачки Долготрајни Парфем Eau De Parfum Спреј за Жени

DEN 868.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Деликатна девојките треба да имаат висока појава парфем, изберете флеш прав елементи и мал салон мирис.Комбинација од цветни и овошни мириси произведува радосен и сладок мирис, покажува сладост на девојка.Парична казна atomizing млазницата, спреј рамномерно, исклучителна шише тело, фино полирање и удобен зафат.Мини парфем, деликатна и набиен, лесно да се носат кога ќе излезе.Подарок кутија на парфем, парфем е одличен подарок за себе и за другите.Им даде подарок на вашата девојка?соученик?Или најблиски?.Ако сакате да им даде на тоа, но не знам кој е соодветен, овој парфем го поставите може да биде во можност да им помогне на вас.Секогаш постои една душа, која е погодна за извршување на уникатност.Се надевам дека нејзината како ветре, кога сте во летните.Се надевам дека тоа е како јаглен оган, кога сте во тешка зима.Се надевам дека тоа е како партнер, што сте сигурен и уникатен.Топ Белешки : Портокал, Диња, Black Currant, флорес aurantii.Блискиот Белешки : Лили на Долината, Јасмин, Peony.База Белешки : Сандаловина, Ванила, Пачули, Amber.Net Содржина : 25ml.

Избор на купувачот..