• Ново
defean H9 H7 Надградба на Квалитетот Овча Кожа на Уво Влошки - Уво Перница Пена и Замена Earpad Компатибилен со Beoplay H9 H7 Слушалки(Црна)
zoom_in

defean H9 H7 Надградба на Квалитетот Овча Кожа на Уво Влошки - Уво Перница Пена и Замена Earpad Компатибилен со Beoplay H9 H7 Слушалки(Црна)

DEN 815.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Гаранција и услуга правилник Сите defean се произведени под строга квалитетот инспекција, и да дојде со 12-Месечно грижете се-бесплатно гаранција и слободен живот техничка поддршка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за замена или рефундирање ако има било какви прашања поврзани со купувањето.Материјал : Овча кожа и Мемориска пена.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за замена или рефундирање ако има било какви прашања поврзани со купувањето.Компатибилен со : Beoplay H9 H7 Слушалки(Не се компатибилни со : Beoplay H9 3-та Генерација / H9i).Ќе добиете : 1 пар на уво влошки.Состојба : Нова Гаранција и сервис обред Сите defean се произведени под строга квалитетот инспекција, и да дојде со 12-Месечно грижете се-бесплатно гаранција и слободен живот техничка поддршка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за замена или рефундирање ако има било какви прашања поврзани со купувањето.Материјал : Овча Кожа и Мемориска пена Боја : црна Производ Димензии : Стандардна големина Компатибилен со : Beoplay H9 H7 Слушалки (Не се компатибилни со : Beoplay H9 3-та Генерација / H9i) ќе добие : 1 пар на уво влошки Сите defean се произведени под строга квалитетот инспекција, и да дојде со 12-Месечно грижете се-бесплатно гаранција и слободен живот техничка поддршка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за замена или рефундирање ако има било какви прашања поврзани со купувањето.Ear Pads Компатибилен Со : Beoplay H9 H7 Слушалки (Не се компатибилни со : Beoplay H9 3-та Генерација / H9i) Пакетот Вклучува : -1 Pair Уво Влошки.

Избор на купувачот..