• Ново
Студио 2/3 Замена Earpads, JARMOR Мемориска Пена Уво Перница Влошки Покритие за Удира Студио 2.0 Звучници/Безжична B0500 / B0501 & Studio 3.0 Над Увото Слушалки страна на д-Р Дес САМО (Ро
zoom_in

Студио 2/3 Замена Earpads, JARMOR Мемориска Пена Уво Перница Влошки Покритие за Удира Студио 2.0 Звучници/Безжична B0500 / B0501

DEN 431.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

КОМПАТИБИЛЕН : Овие уво влошки се компатибилни за Удира Студио 2 / 3 Жичен / Безжична B0500 / B0501 Над Увото Слушалки страна на д-Р Дес САМО. ( НЕ ОДГОВАРА СТУДИОТО 1 & САМОСТОЈНА 2.0 ).СИЛНО ЛЕПИЛО : 3 M VHB лепило на грбот на earpads ќе бидете сигурни дека вашето уво влошки никогаш не ќе падне.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Лесно да се инсталира и користи, еден од уво влошки има рецка за Победи Студио headphone е полнач.ПОДОБРЕН ЗВУК : Мемориска пена за подобрување на бучава блокирање обезбедува совршена за слушање искуство.УДОБНО&ТРАЈНИ : се Направени од издржлив протеини кожа, уво влошки имаат мазна површина и удобно допир. 30-Дневниот Гаранција За Парите Назад!.

Избор на купувачот..