• Ново
Adhiper Solo3 Headband Замена Solo3 Главата Зрак Врвот Headband Поправка Поправи Делови Слушалки Headband Главата Зрак Headband Компатибилен за Б Самостојна 3/Соло 3.0/Соло 2.0 Безжична Над-Сл
zoom_in

Adhiper Solo3 Headband Замена Solo3 Главата Зрак Врвот Headband Поправка Поправи Делови Слушалки Headband Главата Зрак Headband Компатибилен

DEN 431.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Компатибилни модели : Замена headband е компатибилен за Б Самостојна 3/Соло 3.0 Безжични/Соло 2.0 Безжична Над-Слушалки на Уво.Високо-квалитетни материјали : 100% сосема нов и висок квалитет на Мек и удобен, лесно да падне, совршено се вклопуваат.Пакетот Вклучува : 1*Замена Headband+1*Шрафцигер + 4*Завртка.(Headphone Headband само, приклучок за Слушалки не се вклучени).Топло Совети : На слушалки Headband е дизајниран за бавно лак, така што треба да се прави разлика меѓу левата и десната инсталација,Совршен за замена на вашите стари, нечисти или оштетени headband.За нас : Ние ве уверам дека ние сме одговорни за сите Adhiper производи, Adhiper ќе ви обезбеди со 12-месечен грижете се-бесплатно гаранција.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Избор на купувачот..