• Ново
Kanggest Bluetooth Слушалка со Bluetooth Слушалка Спорт Безжична binaural Bluetooth Слушалки Преку Bluetooth Слушалка во Увото
zoom_in

Kanggest Bluetooth Слушалка со Bluetooth Слушалка Спорт Безжична binaural Bluetooth Слушалки Преку Bluetooth Слушалка во Увото

DEN 455.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1) Слушање на песни и calling, кој слушање на песни и прави повици. 2) Целосно интелигентни гласовен потсетник, минатата код е возвраќање на повик, моќ, спарувањето, исклучете и исклучите телефонот, итн. 3) На звук верност е висока, функцијата може да дејствува нагоре и надолу песните, волуменот додавање и одземање, репродукција пауза, автоматскиот повратен повик и други функции, лесно за ракување. 4) Секое време Bluetooth слушалки се поврзани на телефонот, за Bluetooth слушалки за телефон автоматски ќе се поврзе назад на телефонот кога е вклучен, кој е удобен и побрзо. 5) Ако има било какви проблеми со квалитетот во рок од 30 дена, пакетот ќе се врати. 1) Слушање на песни и calling, кој слушање на песни и правење на повици, 2) Целосно интелигентни гласовен потсетник, минатата код е возвраќање на повик, моќ, спарувањето, исклучете и исклучите телефонот, итн. 3) На звук верност е висока, функцијата може да дејствува нагоре и надолу песните, волуменот додавање и одземање, репродукција пауза, автоматскиот повратен повик и други функции, лесно да се работи, 4) Секое време Bluetooth слушалки се поврзани на телефонот, за Bluetooth слушалки за телефон автоматски ќе се поврзе назад на телефонот кога е вклучен, кој е удобен и побрзо. 5) Ако има било какви проблеми со квалитетот во рок од 30 дена, пакетот ќе се врати.

Избор на купувачот..