• Ново
Точно Безжична Earbuds Headphone Bluetooth 5.0 Надгради Стерео Звук на Слушалки Пот Доказ Моќ Екранот STARTREE
zoom_in

Точно Безжична Earbuds Headphone Bluetooth 5.0 Надгради Стерео Звук на Слушалки Пот Доказ Моќ Екранот STARTREE

DEN 911.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【USB-C Брзо Полнење и подолготрајна Батерија】-XT18 безжични слушалки може да се користи за 240 минути кога целосно наполнета.Неговата батерија случај е капацитет е 400m Ah.Типот-C брзо полнење дизајн може да се направи на батеријата случај обвинет брзо да биде на целосна власт. 【Надградба Создадени & Напредно Бучава Поништување на】-вградениот чип и Bluetooth 5.0 технологија креирате некоја надградба со оптимизиран bluetooth пренос, беспрекорна конекција и подобрени звучни да ви донесе прекрасно искуство.Безжичниот earbuds се направени со напредни активен бучава поништување на технологија за постигнување на високи перформанси на отстранување на бучавата. 【Hi-Fi Стерео Ергономски Гејмерски Слушалки】-Со bluetooth слушалки, ќе уживаат во високиот квалитет на музика и филмови.На ергономски Дизајн овозможува Удобно Носење.На слушалки е ниска латентност и малата големина ви донесе игри Искуство кое било време и на кое било место. 【Авто Еден-чекор Спарување】-Прилагодете го вашиот Bluetooth уреди во режим, земете слушалки од власта случај, тогаш на earbuds автоматски ќе се вклучи , се најде bluetooth "B16" за да се поврзете на earbuds за вашите уреди.Напредни Bluetooth 5.0 технологија се обезбеди стабилен конективност & висока брзина на пренос. 【Широк Компатибилност & Лесен за Полнење Случај】-bluetooth слушалки компатибилен со повеќето bluetooth-от уреди, вклучувајќи паметни телефони, таблети и лаптоп компјутери, и др.Нејзините деликатни полнење случај со компактен дизајн е погодно за да го носите насекаде.B16 вистински безжична earbuds се дизајнирани за поддршка на вашите менуваат, тренингот и слушање музика. 【USB-C Брзо Полнење и Долготрајни Батерии】На безжични слушалки може да се користи за 240 минути кога целосно наполнета.Неговата батерија случај е капацитет е 400m Ah.Типот-C брзо полнење дизајн може да се направи на батеријата случај обвинет брзо да биде на целосна власт. 【Hi-Fi Стерео Ергономски Гејмерски Слушалки】Со bluetooth слушалки, ќе уживаат во високиот квалитет на музика и филмови.На ергономски Дизајн овозможува Удобно Носење.На слушалки е ниска латентност и малата големина ви донесе игри Искуство кое било време и на кое било место. 【Smart LED Дигитален Дисплеј】Нашите безжични слушалки Smart LED Дигитален Дисплеј покажува моќта лево на секој earbud.И полнење случај " покажува моќта лево на себе. 【Напредни BT 5.0 Техника】bluetooth слушалка е вграден Bluetooth 5.0 чип обезбеди широк компатибилност кој е компатибилен со повеќето Bluetooth-от уреди, вклучувајќи ги и Android, i Phone и Windows и повеќе. 【Широк Компатибилност & Лесен за Полнење Случај】На безжични слушалки компатибилен со повеќето bluetooth-от уреди, вклучувајќи паметни телефони, таблети и лаптоп компјутери, и др.Нејзините деликатни полнење случај со компактен дизајн е погодно за да го носите насекаде.

Избор на купувачот..