• Ново
Природен Памук Fleetwood Памук Душек Маска, Zips Околу Душек
zoom_in

Природен Памук Fleetwood Памук Душек Маска, Zips Околу Душек

DEN 574.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% памук душек поклопецот е супериорен во однос на Нашите памук не е обоена или преработени, така на природен памук пигменти може да предизвика боја варијации.ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ : Кралот големина 78"X80"X10" Кралицата Големина 60"X80"9" Полна Големина 54"X9"X80" Твин XL Големина 39"X80"X8" Твин Големина 39"X75"X8" Cot(Мал Single) Големина 30"X75"X7".Совршен кревет грижа покритие за луѓето кои страдаат од чувствителна кожа и бебиња.Таа има тешки-мерач најлон патент одиш и ' рѓа-доказ метал патент повлекува.Како и сите производи направени од памук, вашиот покрие ќе се намали кога измиени и исушени прв пат.Не грижете се.ние се земе дека во предвид и направи нашата опфаќа малку поголем.Тие нема да бидат премногу мали по тие биле измиени.Користете гума sheeting помеѓу овој и листови ако ви треба водоотпорен.Машина за миење топла вода до 140°.Не користете било хлор кајгана.Машина за сува на среден амбиент.Боја : Беж | Големина : Твин XL.

Избор на купувачот..