• Ново
DIABLO Bi-Метал и Карбид Падна Дупка Видов Сет (9-Парче)
zoom_in

DIABLO Bi-Метал и Карбид Падна Дупка Видов Сет (9-Парче)

DEN 2128.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

На Diablo 9-Парче Дупка Видов Комплет карактеристики пет дупка видов чаши (bi-метал и карбид падна) и Diablo е четири парче Snap Lock ПЛУС mandrel систем за брзо и лесно дупка видов првенство промени за максимум на работното место.Оваа нова, високи перформанси дупка видов поставите обезбедува побрзо своите перформанси и зголемена продуктивност наспроти стандард bi-метал и карбид-падна дупка пили.За разлика од нешто на пазарот, Diablos дупка пили и Snap Lock Плус mandrel систем за поедноставување на прилогот процес за брзо и ефикасно дупка видов монтажа.Овие радикални нови дупка пили обезбеди крајна сечење должина да понесе подлабоко дупки во една помине; и алатката-бесплатно приклучете исфрлање и Променлива Заб Дизајн за побрзо намалувања.

Избор на купувачот..