• Ново
Риба Колекција Цртан филм Качулка Ќебиња, Преголеми Качулка Ќебе за Жените & Мажите Една Големина Одговара на Сите
zoom_in

Риба Колекција Цртан филм Качулка Ќебиња, Преголеми Качулка Ќебе за Жените & Мажите Една Големина Одговара на Сите

DEN 1247.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Микрофибер Полиестер.Увезени. 【Големина】 - Ова е вистински огромен качулка ќебе за жените и мажите.Тој е дизајниран за купувачи во потрага по мекост.Должина 35 во/ширина 38.5 inx2/должина на ракав 29 во/ширина на јака 12.во. 【МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ】 - Ќебе качулка со ракави покрие рамената, рацете, ви овозможува да се движи наоколу, користите вашите раце слободно.Големите кадифен худ држи главата toasty топло и доволно долго за да се заврши нозете слободно да се движат без виткање до дека ти ги загрее од глава до пети. 【ИНТИМНИ ДЕТАЛИ ДИЗАЈН】 -Микрофибер полиестер ткаенини.Совршена големина за жените и мажите.Постои голема џеб за да се скрие далечинскиот управувач на ТВ, телефон, закуски, и повеќе, со олеснување на пристапот.Можете да се повлече вашите раце внатре за дополнителна топлина и да ги преземат вашето топлина каде и да одите. 【МОРА да се ИМА】 - Ова е совршен за да се носат додека читање, гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, работат на компјутер или виси со семејството.Исто така, можете да пакувам во camper за пролет & падне кампување, кога ноќите се лути.Одлично за campfires, спортски и преземање од куче или само врска околу релаксирачки.Само машина за миење тоа во ладна вода на деликатни циклус со течни ткаенина омекнувач и обесени тоа да се исуши и тоа ќе излезе совршен. 【Големина Одговара на Сите】- голем преголеми hoody ќебе се вклопуваат речиси разни телесни типови не само возрасните, но тинејџерите.Само изберете ја вашата боја.Машина перат на ниско 30°C или во ладна вода и потоа собори сува одделно на ниско ниво.Нема повеќе пеглање.Ја покажат својата дива страна!Ако сте во потрага за еден неверојатно забавен начин да се биде животот на партијата, не гледам подалеку од !Секоја целосна должина bodysuit е уникатен и полн со карактер, сигурни да се биде хит насекаде ќе го носат.Костимот Карактеристики : Материјал : Микрофибер полиестер ткаенини.Големина : Една Големина Одговара на Сите Дизајн : Страна средината џебови, Лабава, Качулка.Пол : Мажи,Жени, Момчиња и Девојки, Дами и господа.Повод : Homewear,Sleepwear, Дневна, Божиќ, Празник, Cosplay Костими, Pyjama, Дома Повик, Pajama Партија, ноќта на Вештерките..крупните худ држи главата удобен & топло.На baggy секојдневен pullover качулка е сите над верзија, без исчезнува, напукнување, пилинг, или flaking, и пред голем џеб, исто така може да ги задржи вашите раце топли или носат многу работи.Пакетот вклучува : 1 x погоден за носене Ќебе Качулка.

Избор на купувачот..