• Ново
NCAA Колорадо Биволите Тен на Кожа Corey Duffel Торба
zoom_in

NCAA Колорадо Биволите Тен на Кожа Corey Duffel Торба

DEN 3392.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Vacquetta Кожа. 180 степен главниот патент.Внатре патент џеб.Пред zippered џеб.Прилагодливи и пренослив рака.На Corey Duffel карактеристики на патент што се отвора 180 степени за лесно пакување.Доволно голем за едно попладне настан, или светлина викенд далеку.Малку безбедност е предвидено од страна на внатрешни работи zippered џеб.Отворен пред џеб е совршен за програми, мапи, или вашиот мобилен телефон.Оваа duffel исто така се одликува со прилагодливи, отстранлив рамо, рака.

Избор на купувачот..