• Ново
НБА Феникс Сонца Тен на Кожа Corey Duffel Торба
zoom_in

НБА Феникс Сонца Тен на Кожа Corey Duffel Торба

DEN 3815.04

Износ
check Во форма достапна за нарачката

180 Степен Главниот Патент; Внатре Zippered Џеб; Пред Zippered Џеб; Прилагодливи и Пренослив Рака.Мека, Природни Vacquetta Кожа.Рачно изработени.Комплементарна Храбар и Класичните Стилови.Кожа Печат со Тимот на Логото.На Corey Duffel карактеристики на патент што се отвора 180 степени за лесно пакување.Доволно голем за едно попладне настан или светлина викенд далеку.Малку безбедност е предвидено од страна на внатрешни работи zippered џеб.Отворен пред џеб е совршен за програми, мапи, или вашиот мобилен телефон.Оваа duffel исто така се одликува со прилагодливи, отстранлив рамо, рака.Мека, богата Vacquetta кожа прикажува сите карактер обезбедени од страна на природата, изработка на секое парче уникатен.На тен процес се заклучува во природните масла, за производство на мека, трајни рака дека нема да попуштат и да станат кршливи со нормална.Повремено одржување со висок квалитет на средството за смекнување на косата се препорачува за траен перформанси.

Избор на купувачот..