• Ново
Foglooflower Елка Toppers, Ѕвезда Светлина Затворен Божиќ Treetop Ѕвезда Светла Multicolor Среќен Божиќ Свадба Партија Оркестарот Мулти-Боја Самовила Светла 8.7 Инчен
zoom_in

Foglooflower Елка Toppers, Ѕвезда Светлина Затворен Божиќ Treetop Ѕвезда Светла Multicolor Среќен Божиќ Свадба Партија Оркестарот

DEN 407.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✤Ова дрво ѕвезда topper е БАТЕРИЈАТА да РАБОТИ, НЕ ПРИКЛУЧОКОТ.Погоден за повеќето големина на Новогодишни елки.Опремени солидна батерии кутија со флексибилни прекинувач (батерија, не се вклучени). ✤Оваа ѕвезда treetop е совршен начин да се заврши на Божиќ дрво декорација. ✤Самовила светла може да ја осветлат темната агол да се создаде шарени атмосфера во затворен простор. ✤На Божиќ string светлата се совршено за внатрешна и надворешна, елка, Партија за Денот на Вљубените, Свадба, Бања, Фестивал, Одмор, Покажува, Ресторан, Хотел, Комерцијална зграда, Шопинг центар, Градина, Двор, на Тревникот, Ограда, Тремот, Дрво, Покривот, Палуба и така натаму. ✤Одлична декорација за семејство!Уживајте во вашиот Божиќ Одмор!.Божиќ Дрво Topper Star Холидеј Градина Затворен Decors Свадба Партија 8.7" Божиќ Treetop Светла за Нова Година Supplies Features : 100% сосема нов и висок quality This дрво ѕвезда topper е БАТЕРИЈАТА да РАБОТИ, НЕ ПРИКЛУЧОКОТ.Погоден за повеќето големина на Новогодишни елки.Опремени солидна батерии кутија со флексибилни прекинувач (батерија, не се вклучени).Оваа ѕвезда treetop е совршен начин да се заврши на Божиќ дрво декорација.Самовила светла може да ја осветлат темната агол да се создаде шарени атмосфера во затворен простор.На Божиќ string светлата се совршено за внатрешна и надворешна, елка, Партија за Денот на Вљубените, Свадба, Бања, Фестивал, Одмор, Покажува, Ресторан, Хотел, Комерцијална зграда, Шопинг центар, Градина, Двор, на Тревникот, Ограда, Тремот, Дрво, Покривот, Палуба и така натаму.Одлична декорација за семејство!Уживајте во вашиот Божиќ Одмор!Спецификација : Материјал : Plastic Diameter : Прибл.22cm/8.66 in Color : Сина Светлина/ Мулти-боја на Светлина/ Зелено Светло/ Црвено Светло/ Бела Light Package Вклучува : 1x Божиќ Дрво Topper Ѕвезда Lightsnote : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не ум пред цел. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Material:
Plastic
Diameter:
Approx.22cm/8.66in
Color:
Blue Light/ Multi-color Light/ Green Light/ Red Light/ White Light
Package Includes:
1x Xmas Tree Topper Star Lights
note:
1.Please allow 1-2cm errors due to manual measurement, make sure that you do not mind before you order.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Избор на купувачот..