• Ново
Френклин Titebond III Крајната Дрво, Лепак, 8 Мл, Шише, Кафеава, Течност - 1413 (2)
zoom_in

Френклин Titebond III Крајната Дрво, Лепак, 8 Мл, Шише, Кафеава, Течност - 1413 (2)

DEN 383.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Дрво, Лепак, Ultimate, Лепак Цел Специјализирани, Материјали Сврзани Дрво, Карактеристики Непроменета со Бои, Водоотпорен Формула Која го Чисти Со Вода, Сад Тип - Лепила Шише, Сад Големина - Лепила 8.0 оз, Почнува да се Зацврстуваат - Лепила 10 мин, Целосна Лек Време - Лепила 24 час, Лепило Боја Тен, Темп.Опсег Над 47 Степени F, Апликација За Ентериер и Екстериер Шумата.

Избор на купувачот..