• Ново
Rok Хардвер 100 Пакет #8 x 1 Груб Навој Рамен Плоштад Главата Дрвени Завртки Цинк Тип 17 МДФ
zoom_in

Rok Хардвер 100 Пакет 8 x 1 Груб Навој Рамен Плоштад Главата Дрвени Завртки Цинк Тип 17 МДФ

DEN 159.84

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Се Користи За Многу Дрво Работни Потреби.Дијаметар : #8. Должина : 1 во.Диск : Рамна Квадратна Главата.Материјал : челик со цинк заврши за заштита на завртката од корозија.Дијаметар : #8 Должина На : 1" Диск : Плоштад Главата : Рамни Крај : Цинк.

Избор на купувачот..