• Ново
Двојно Заврши Завртки, 10pcs Dowel Завртка Дрво Dowel Навој за Поврзување на Дрво
zoom_in

Двојно Заврши Завртки, 10pcs Dowel Завртка Дрво Dowel Навој за Поврзување на Дрво

DEN 234.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Фиксна Дрво Блок : Ова dowel завртката е широко се користи за да се поврзете две парче од дрво.Издржлив Материјал : Овие навртки се направени од високо-квалитет железо материјал, силни и издржливи.Одлични Перформанси : површината на завртката е обложено со цинк за подобри перформанси.Должина Големина : големината на овој pin завртка (навој дијаметар * вкупна должина) е 6 x 60mm. 10 По Пакет : Овој pin завртки сет има вкупно 10 завртки, можете да го користите за многу проекти.Карактеристики : 1.Оваа dowel завртката е широко се користи за да се поврзете две парче од дрво. 2.Овие навртки се направени од високо-квалитет железо материјал, силни и издржливи. 3.Површината на завртката е обложено со цинк за подобри перформанси. 4.Големина на овој pin завртка (навој дијаметар x должина) е 6 x 60mm. 5.Оваа игла завртки сет има вкупно 10 завртки, можете да го користите за многу проекти.Спецификација : Материјал : Железо завршна Површина : Цинк позлата Големина(навој дијаметар*вкупна должина) : 6*60mm Количина : 10pcs Тежина : 77g / 2.7 оз (прибл.) Пакет листа : 1 постави * Dowel Завртки.

Избор на купувачот..