• Ново
Spax Т-Star Plus – Сите-Цел Завртка, Countersunk Head, Т, 4Cut, Делумно Тема, од не ' Рѓосувачки Челик А2, 1.4567 – 0197000350303, 0197000500803
zoom_in

Spax Т-Star Plus – Сите-Цел Завртка, Countersunk Head, Т, 4Cut, Делумно Тема, од не ' Рѓосувачки Челик А2, 1.4567 – 0197000350303,

DEN 1089.12

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Употреба : Универзална отворено.Висока заштита од корозија благодарение на А2 нерѓосувачки челик.МУЛТИ глава : Лесно пенетрација и поедноставен нарезници.Милс во дрво и застанува на метал.Оптимално моќ на трансмисија и подобро одговара на T20 малку, дури и со апарат за работа, благодарение на T-STAR plus водич pin.Енергија и штедење на батеријата : нема потреба за пред-дупчење (зависи од дрво).Намалена разделување на дрво поради 4 CUT совет со 4 страни.Стандард SPAX брановидни профил за лесно одвојување на дрво влакна.Произведени во Германија : TUV уверение.Официјално одобрен : Европско Техничко Одобрение за само-прислушување завртки за составување на дрво (ETA-12/0114).Содржина : 1 SPAX кутија, 100 универзални завртки, Т-STAR plus, Countersunk head, Делумно тема, 4 CUT точка, од не ' Рѓосувачки челик А2, 1.4567, Навој дијаметар (脴d1)= 5мм х Должина (Ls) = 80mm, Должината на делумно тема (Lg T) = 46mm, Глава дијаметар (脴dk) = 9.7 mm, Малку не се вклучени.SPAX - Безбедност, квалитет и сигурност од 1967 година. Спакуван во препознатлив бренд име зелено пакување - Локално произведени во Германија и се извезуваат во целиот свет : Експерти во Ennepetal се постојано развивање на нови идеи, зголемување на износот на висок квалитет и специјално дизајнирани SPAX производи, за DIY уметници, занаетчии, planners и архитекти од целиот свет да се користи - За производ - Употреба : Универзална отворено.Висока заштита од корозија благодарение на А2 од не ' рѓосувачки челик - МУЛТИ глава : Лесно пенетрација и поедноставен нарезници.Милс во дрво и застанува на метал.Оптимално моќ на трансмисија и подобро одговара на T20 малку, дури и со апарат за работа, благодарение на T-STAR plus водич pin - Енергија и штедење на батеријата : нема потреба за пред-дупчење (зависи од дрво).Намалена разделување на дрво поради 4 CUT совет со 4 страни.Стандард SPAX брановидни профил за лесно одвојување на дрво влакна - произведени во Германија : TUV уверение.Официјално одобрен : Европско Техничко Одобрение за само-прислушување завртки за составување на дрво (ETA-12/0114) - Содржини се : 1 SPAX кутија, 100 универзални завртки, Т-STAR plus, Countersunk head, Делумно тема, 4 CUT точка, од не ' Рѓосувачки челик А2, 1.4567, Навој дијаметар (脴d1)= 5мм х Должина (Ls) = 80mm, Должината на делумно тема (Lg T) = 46mm, Глава дијаметар (脴dk) = 9.7 mm, Малку не се вклучени.

Избор на купувачот..