• Ново
S-Механичар 100Pcs 1/4 360 степени Прилагодливи за Наводнување Drippers Sprinklers,25 Компјутери 180 Степен Микро Sprayer,25 Компјутери 360 степени Микро Sprayer, Анти-Затнување Emitter Dripper Зеле?
zoom_in

S-Механичар 100Pcs 1/4 360 степени Прилагодливи за Наводнување Drippers Sprinklers,25 Компјутери 180 Степен Микро Sprayer,25 Компјутери

DEN 126.72

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Пластика.Конекција : 1/4-инчен barb тема конекција, 1/4" црево, Погоден за 4mm/7mm(Внатрешен/ Надворешен дијаметар) цевка и PE цевки. 360° Прилагодливи : 8 спреј дупка и може да се прилагоди вода проток , исто така, за сечењето на проток на вода.Одлично за наводнување potted растенија,За земјоделство, тревник, дворот sprinkler наводнување капе.Wedely Употреба : 180° и 360°Atomizing спреј глава може да ладење, наводнување, humidification, и прашина отстранување.360° Прилагодливи за Наводнување Drippers одлична за наводнување potted растенија,за земјоделство, тревник, дворот sprinkler наводнување капе.Пакетот вклучува : 100 компјутери 360° Прилагодливи за Наводнување Drippers,25 компјутери 180° Atomizing спреј главата,25 компјутери 360°Atomizing спреј главата.

Избор на купувачот..