• Ново
New York Yankees Masahiro Танака Игра се Користи Потпишан 2014 Победи Џерси Штајнер Psa - MLB Игра се Користи Дресови
zoom_in

New York Yankees Masahiro Танака Игра се Користи Потпишан 2014 Победи Џерси Штајнер Psa - MLB Игра се Користи Дресови

DEN 705.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; MLB Игра се Користи Дресови.NEW YORK YANKEES MASAHIRO ТАНАКА ИГРА се КОРИСТИ ПОТПИШАН 2014 ПОБЕДИ ЏЕРСИ ШТАЈНЕР PSA, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Masahiro Танака сувенири.New York Yankees сувенири.

Избор на купувачот..