• Ново
Гери Шефилд Autographed Обичај Џерси W/ДОКАЗ, Слика од Гери Потпишување За Нас, Светската Серија Шампион, Сите Ѕвезда
zoom_in

Гери Шефилд Autographed Обичај Џерси W/ДОКАЗ, Слика од Гери Потпишување За Нас, Светската Серија Шампион, Сите Ѕвезда

DEN 4319.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Гери Шефилд Потпишан Обичај Џерси W/ДОКАЗ. 100% Автентични Autograph.Сертификат за Автентичноста Од PSA/ДНК.Слика на Гери Потпишување За Нас.Сликата на Гери Потпишување За Нас Е Сопственост на Authentic_Memorabilia Само.Ова е Гери Шефилд потпишан Обичај Џерси.Оваа џерси е потпишан во сребрена боја пенкало.Сите имиња и броеви се пораби на.Оваа ставка ќе дојде со Сертификат за Автентичност од PSA/ДНК.Сликата на спортист/славна личност потпишување е сопственост на Authentic_Memorabilia само.Сите на нашите предмети се добиени во лице и се 100% автентични.

Избор на купувачот..