• Ново
Џек Youngblood Потпишан Blue & Жолта Throwback Сопствен Фудбалски Дрес w/HF'01
zoom_in

Џек Youngblood Потпишан Blue & Жолта Throwback Сопствен Фудбалски Дрес w/HF'01

DEN 2835.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Објектот доаѓа со Шварц Спортски Сувенири подесувате-доказ нумерирани холограмот и Сертификат за Автентичност кој може да биде потврдена на интернет.Autograph е 100% автентично и гарантирано да помине Beckett Автентикација.Џек Youngblood потпишан сина и жолта throwback сопствен фудбалски дрес со 'HF 01' натпис.Објектот доаѓа со Шварц Спортски Сувенири подесувате-доказ нумерирани холограмот и Сертификат за Автентичност кој може да биде потврдена на интернет.

Избор на купувачот..