• Ново
Тиркизна Вратоврска Боја Drawstring Ранец, Торба Водоотпорен Салата Sackpack String Торба Лесен Спорт Јога Училишниот Ранец За Мажи, Жени, Девојки, Момчиња
zoom_in

Тиркизна Вратоврска Боја Drawstring Ранец, Торба Водоотпорен Салата Sackpack String Торба Лесен Спорт Јога Училишниот Ранец За Мажи,

DEN 1548.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Голем Капацитет : Главни Салата Drawstring Ранец За Задржете Облека, Чевли, Крпа, Шише За Вода, Топка Или Дневни Материјали, Итн.Ви Даде Совршен Класификација За Мали Предмети Како Телефон, Копчиња, Лични Карти Итн.Димензии : 16.9 X 14.2 инчен / 43 X 36cm (H X W).Водоотпорен Полиестер Материјал : Вода-Отпорни Ткаенини, Да Ви Помогне Го Задржи Вреќа Сува Не Се Плаши Дождлив Ден Повеќе.Направени Од Издржлив И Цврсти Материјали, Не Е Лесно Да Се Биде Изгребани Или Раскинат.Повеќенаменски : Лесни, Мали И Удобно, Нашите Gymsack Се Унисекс И Одговара За Повеќе Активности, Вклучувајќи Пливање, Пешачење, Кампување, Ден Патувања, Спортските Практики, Преку Ноќ Останува, Патување, Одмор, Јога, Трчање, Џогирање, Шопинг, Салата Спортски Или Училиште Јп Лекција И Други Деца Отворено Настани.Прилагодливи Ремени : 0.34 lb Тежина Само.Унисекс Sackpack Има Направено Со Висока Густина Ткаенина, Дебела И Доволно Силни!Со Прилагодливи Широка И Удобна Drawstring Рамо Ремени, Лесно Да Се Опуштиме И Да Се Приспособат.Нашите Drawstring Салата Кеси Се Здрав И Лесен, Оптимална За Која Било Внатрешна Или Надворешна Активности.Гаранција За Враќање На Парите : Ако Не Сте Задоволни Со Нашата Drawstring Торба, Ние Нудиме 30-Ден Се Врати И Гаранција За Парите Назад И 1-Годишна Замена На Неисправни Предмети.Било Прашање Само Се Чувствува Слободно Да Контактирате Со Нас И Ние Сме Тука За Вас 24/7.

Избор на купувачот..