• Ново
Ambesonne Геометриски Drawstring Ранец, Триаголници И Плоштади, Sackpack Торба
zoom_in

Ambesonne Геометриски Drawstring Ранец, Триаголници И Плоштади, Sackpack Торба

DEN 407.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ГОЛЕМИНА : 12"W x 15.5"Х. Висок квалитет, здрав, лесни, унисекс cinch торба.Слика отпечатени на една страна.СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Бојата на чантата : Крем.Боја во печатена сликата : Multicolor.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ : 100% лен со тешки крои.Долготрајни.Држи до 30 фунти.МУЛТИ-ЦЕЛ : Спортска торба, спортска торба, јога, пешачење, училиште патување, плажа, базен и ПОВЕЌЕ!Забава.Разновиден.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Со гордост дизајниран & печатени во САД.Оваа унисекс drawstring ранец е совршен објект и големина за сите ваши потреби.МЕРЕЊА : 12"W x 15.5"H. Со здрав прилагодливи ремени за носење удобно (само повторно да се врзуваат на јазол понатаму по должината на string да се прилагоди и да се скрати).Се тоа каде и да одите!Тоа ќе биде вашиот нов омилен ранец, спортска торба, плажа торба, спортска торба, училиште торба.Тој нуди многу погодности кога складирање работи, како облека, чевли, спортска опрема, дневно essentials или други работи.Само почнам да размислувам на сите места каде што можете да го користите овој сестран торба!Пешачење, велосипедизам, плажа, да се патува, фестивали, концерти, sleepovers, партии, училиште, спорт, фитнес, streetball, шопинг, кампување.Без граници!Се тоа каде некогаш сакате.Има едноставен и стилски дизајн.Само со лен најдобрите квалитет на завршна обработка.На тешки крои ќе трае подолго без олабавување теми и може да се одржи до 30 фунти на тежината.Во споредба со памук, лен бара помалку вода да му се посветам и е 30% појак.Одличен подарок идеја за него или за неа, млади или стари, за секоја прилика.Со широка палета на отпечатоци ќе се најдат насекаде, и сте сигурни да се најде вистинскиот дизајн за таа посебна личност!Нашите ранец дизајни се професионално печатени, така вашиот уникатен дизајн ќе изгледаат одлично и да се направи некој насмевка со смешна, симпатична, гроздобер, или изразено уметнички дела.Изменуваат, персонализирани производи се многу популарни.Како производители на дигитални печатени производи, ние ги следат тековните трендови и ќе ви ги претставам најновите топли модни производи.Или подарок на вашето семејство или пријател, мајка, ќерка, син, дечко девојка, најдобар пријател, или за себе, објектот треба да биде интересно и автентични.ЛЕСНО НЕГА : машина перат на 40°C (104°F) со светлина бои, собори сува на нежни режим, висат да се исуши, железо со влажна пареа, ако е потребно.Секое миење ќе го направи тоа помек.Сликата е само отпечатени НА ЕДНА СТРАНА од кесата.Еколошки, без боја супстанција да му наштети на здравјето на вашето семејство.Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење методи.

Избор на купувачот..