• Ново
Власт Водопад Бања Тапа, Една Дупка Хром Бања Тапа 3 Дупка, Една Рачка Бања Потоне Тапа, Бања Суета Потоне Тапа, Тапа за Бања Потоне, Rv Тоалетот Тапа Слив Миксер
zoom_in

Власт Водопад Бања Тапа, Една Дупка Хром Бања Тапа 3 Дупка, Една Рачка Бања Потоне Тапа, Бања Суета Потоне Тапа, Тапа за Бања Потоне,

DEN 1126.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【304 од не 'Рѓосувачки Челик & Капе-Слободен Вентил】 : Оваа бања чешми е изградена на премија на 304 нерѓосувачки челик, кој има одличен анти-' рѓа ефект и анти-корозија способност.Издржливи квалитет обезбедува доволно долг животен век.Вграден-во керамички диск вентил за основни и средно запечатување перформанси кертриџ вентил за да се овозможи еден справи со бања славина за да ви овозможи со мазна струја и ниски истекување на веројатност. 【Хром Финиш】 : бања тапа усвојува хром финиш, со светла огледало-како појава, мазна тапа линии и целосно-текстура рачки, погоден за секоја модерна бања декорација стил.Мулти-слој хром-обложено површина го прави перење потоне тапа трајни и носат-отпорни , спречува промена на бојата и пилинг предизвикани од корозија, лесен за чистење. 【Широк Водопад Штекер】 : водопадот бања потоне славина е широк водопад штекер проширува вода штекер област и ги прикажува убава проток на вода во модерна и елегантна форма на уметност.Еден справи со бања потоне славина е полесно да се контролира проток на вода и температура, понудата проштална да мачна работа. 【Лесно да се Инсталира】 : Оваа бања потоне чешми е супер лесно да се инсталира со себе.Ние ви обезбеди со целосна собранието додатоци, вклучувајќи 2 компјутери на стандардот 3/8-Во ладна и топла вода линија, кожа миење и заклучување орев потребни во процесот на инсталација.Тоа може да се користи како тоалет чешми за потоне 1 дупка или 3 дупка.Според инструкциите, вие само треба да поминат неколку минути да се соберат на модерната тапа. ( Палубата плоча покритие за 3 дупки не се вклучуваат ). 【Висока-Квалитет и Безбедност】 : Изградени со премија на 304 нерѓосувачки челик што е во согласност со меѓународните стандарди, нашата модерна бања славина е решена да ви обезбеди со здрава и безопасно вода животната средина и да се обезбеди вашиот вода за пиење безбедност.Премиум 304 од не ' рѓосувачки челик потоне тапа тело, мулти-слој позлата процес и керамички вентил core со силна запечатување перформанси, направи оваа бања тапа производ обезбеди удобен, мека вода ефект за секојдневна бања задачи.

Избор на купувачот..