• Ново
HSLMDSD Чешми,Бања Златна Слив Водопад Тапа Топла и Ладна Кран Месинг Потоне Единствена Славина се Справи со Капак-Хром
zoom_in

HSLMDSD Чешми,Бања Златна Слив Водопад Тапа Топла и Ладна Кран Месинг Потоне Единствена Славина се Справи со Капак-Хром

DEN 6264.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

■Гаранција Прашања : Ние Може да Обезбеди Осигурување на Квалитет и Услуга на Клиентите.Ако Имате Било какви Проблеми со Квалитетот, ве Молиме Контактирајте го Нашиот Продавачот Услуга; Ние Ќе ги Реши Сите Проблеми со Квалитетот за Вас, и Вашата нарачка е Апсолутно Нула Ризикот.". ■Површината на Славина Е Третирана со Напредна Технологија и Заштитени од страна на Три-Слој Electroplating, Кој е Светло Како Огледало.Тоа Ќе Не ' Рѓа, Кора, Бледнеат Orken.Дебелината на Electroplating Слој е Поголема Од 30мм, Слој е Мазна, Светла, Униформа, Andng Лепливоста.Тоа Е Супер Анти-Корозија и Термички Шок Отпор Перформанси : Cass Тест за 4 Часа, Постигнување на Национално Ниво 10 Стандард. ■Контрола на квалитет : Квалитетот во Процесот на Производство Пред да Готовиот Производ е Контролирана од страна на Контрола на Квалитетот, како и Обезбедување на Квалитет на Дел Спроведува по Случаен избор Инспекции од Готовиот Производ за Пакување, Главно за да се Провери Пакување и Пласман на Производот. ■Процесот на производство : Бакар Ingot → Распадот →Ing (Gravitying за Славина) → Пост-Чистење →Ing Инспекција →Hining → Толеранција Инспекција → Течење Тест → Мелење → Површината Инспекција → Electroplating → Electroplating Инспекција → Собранието → Тест Вода Истекување на Тест → Готовиот Производ Инспекција → Пакување → Испорака. ■Телото на Славина е Избран Месинг, Донесува Повеќето Напредни Gravitying Технологија во Светот, и е Произведен од страна на Precisionhining, Кој е Природен и Издржливи.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.Поделени по Материјалот : Тоа Можат да Бидат Поделени во Sus304 Нерѓосувачки Челик, Железо, Сите Пластични, Месинг, Цинк Легура Тапа, Полимерни Композитни Тапа и Така Натаму.Поделени по Функција : Тоа Можат да Бидат Поделени во Басенот, Бања, Туш, Кујнски Мијалник Тапа.Поделени по Структура : Еден Тип, Двојно Тип, Три Тешки-Должност, Една Рачка и Двојно се Справи со Чешми.Четири.Според Отворање Метод : Тоа Можат да Бидат Поделени во Завртка Тип, Клуч Тип, Укинување на Видот и Индукција Тип.V.Поделено со Вентил Основни : Можат да Бидат Поделени во Гумени Јадро, Керамички Вентил Основни и Нерѓосувачки Челик Вентил Јадро.Инсталација и Одржување : Кога Инсталирање, на Славина Треба да се Обидат да се Избегне Удирање Тешко Предмети, Така Што Нема да ја Оштетат Сјај на Површината на Кожата.Ако Вашиот Славина е да се Користи во Нова Зграда, ве Молиме да ги Преземат за да се Отстранат Остатоците од Цевка Пред Инсталацијата.Кога Отворање и Користење, Не употреби Сила за да Предизвика вештачки Штета, Само Нежно Ротирање Тоа.по Нормална, Избришете ја Површината на Славина.Не Користите Рачка на Славина Како Поддршка или Столовите.во Случај на Вода со Низок Притисок, Отсечени Протокот на Топла и Ладна Вода, Користете Клуч за да ја Нежно Unscrew на Славина Филтер Маска на Славина Штекер, Тоа Обично Ќе се Врати во Првобитна Состојба.Статус.Метално Црево од Туш Раководител на Бања Тапа Треба да Се Чува во Природна Протегала Држава.Без оглед на Тоа Дали се Користи или Не, ве Молиме Beful Не да се Формира Мртов Агол на Заедничката помеѓу Црево и на Вентил Тело за да се Избегне Штета и Штета на Цревото.

Избор на купувачот..